Skip to content

Tai kada krepšinis? Krepšinis tiesiogiai šiandien!

krepšinis-tiesiogiai-šiandien

Prabėgo tie laikai, kaip atkaklios Kauno „Žalgirio“ ir Maskvos „CSKA“ kovos krepšinio aikštelėje mušdavo visus žiūrėjimo rekordus. Uždarytos gamyklos, ištuštėjusios gatvės ir daug šeimos galvų prisėdusių prie nespalvotų ( o ypatingai turtingose šeimose ir spalvotų) „Šilelių“ ar „Tauro“ televizorių stebėdavo dvikovas ir taip mušdavo televizijos žiūrėjimo rekordus. Krepšinis tiesiogiai tuo laikotarpiu buvo viena iš nedaugelio žmonijos pramogų. Dabar krepšinis gyvai rodomas įvairiais skaitmeniniais kanalais, svarbu tik susisteminti kur ir kada krepšinis rodomas.

kada krepšinis eurolyga

Krepšinis gyvai per tradicinę televiziją

Krepšinis gyvai per tradicinė televiziją transliuojamas tikrai daugelyje kanalų.

Eurolyga

Atmetus Lietuvos krepšinio rinktinės dvikovas pagrindiniuose turnyruose, daugiausia žiūrovų surenka Eurolyga arba kalbant konkrečiau – Kauno „Žalgirio“ rungtynės. Eurolygos rungtynes gyvai transliuoja TV3 Sport kanalai. Kadangi tai papildomai apmokama paslauga, todėl nėra lengvai prieinama kiekvienam gyventojui. LRT televizija įsigijo papildomas teises „Žalgirio“ rungtynėms. O TV3 sport kanalai tai pat sėkmingai rodo krepšinį tiesiogiai, kai rungtyniauja kitos pajėgios Eurolygos komandos, ypatingai tos, kuriose rungtyniauja lietuviai.

Europos taurė ir FIBA Čempionų taurė

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinis tiesiogiai transliuojamos tai pat per TV3 grupės kanalus. Žinoma, „Europos taurė“ pagal populiarumą nusileidžia Eurolygai, todėl „Lietkabelio“ rungtynės gali būti kaitaliojamos po įvairius kanalus, jeigu tuo metu reikia rodyti pagrindinio turnyro rungtynes. Tai pat TV3 kanalų grupė esant laisvesniam tinkleliui parodo ir įdomesnes kitų komandų rungtynes iš „Lietkabelio“ grupės. Vilniaus „Ryto“ rungtynės tiesiogiai irgi priklauso TV3 šeimai, taipogi televizijų grupė esant laisvesniam tinkeliui antradieniais kartais parodo ir kitų komandų, pavyzdžiui, Rygos „Vef“ rungtynes.

LKL ir NKL

Šeštadienį vienerios, o Sekmadienį netgi dvejos rungtynės gyvai iš LKL čempionato yra rodomos per BTV kanalą. Jeigu rungtynės gyvai vyksta ir kitomis dienomis, dažnai tai pat yra transliuojamos per gimtąjį LKL BTV kanalą. O kur galime pamatyti įdomiausias NKL kovas? Mažesnių miestelių gyventojai savo mylimų komandų rungtynes gali išvysti per Info TV kanalą.

Europos didžiųjų lygų čempionatai

ACB rungtynes, ypatingai tas kur žaidžia lietuvių, galima išvysti per TV3 sport kanalų grupę. Vokietijos ir Italijos krepšinis gyvai matomas per Sport1 kanalą.

krepšinis gyvai online

GO3

Kodėl šis „brandas“ išskirtas kaip atskiras vienetas krepšinio gyvai transliacijoms? Atsakymas paprastas, ko nerasi tradicinėse televizijose, rasi čia. GO3 transliacijas įsigyjęs už 6,99 euro mėnesiui narystę, galėsi mėgautis krepšiniu patogiausiame ekrane – telefone, planšetėje, kompiuteryje ar televizoriuje. Ką pamatysime? Visas LKL krepšinio transliacijas gyvai. Visos geriausios Eurolygos ir Europos taurės rungtynės gyvai. NBA rungtynes ir laidas. Tai pat per „Courtside 1891“ kanalą galime išvysti ir rinktinių kovas FIBA languose. Šioje platformoje tai pat galima be krepšinio išvysti ir daugiau tiesioginių futbolo, ledo rutulio, bokso ir kitų sporto šakų rungtynes.

Kur stebėti krepšinio varžybas online?

Krepšinio varžybas online galite stebėti tiek per tradicinius televizijos kanalus, tiek ir internete. Populiariausios svetainės, kuriose galite stebėti krepšinio varžybas yra: Livetv.ru, Thesport.sx, Jokerlivestream.org, Sportsboom, Tvstart.ru.

Ar galima varžybas stebėti lažybų bendrovėse?

Tikrai taip. Užsiregistruojate Cbet, Betsafe, 7bet, Optibet įnešate pinigų į sąskaitą ir jau galima stebėti krepšinio gyvai transliacijas, sąlyginai neblogos kokybės ir be trukdžių.

Kur dar transliuojamas krepšinis?

Pirmiausia norinti žiūrėti krepšinį tiesiogiai, reikia žinoti „kada krepšinis“! Kur rasti patogiai išdėstyta krepšinio transliacijų sąrašą? Noriu pasiūlyti artimiausių krepšinio įvykių kalendorių, kurį skelbia portalas Basketnews.lt, jei norite stebėti krepšinį gyvai per televiziją ar Youtube kanalu, čia rasite visą informaciją kada ir per kokį kanalą bus rodomos varžybos.

Daug krepšinio, susijusio su FIBA atrasite GO3 platformoje, bet visgi jeigu susidomėjimas ar darbo specifika reikalauja daugiau, tuomet, įsigykite livebasketball.tv narystę. Šiuo metu tai yra galimybė pamatyti FIBA Čempionų lygos kovas, kai kurios nacionalinius čempionatus, tokius kaip Turkijos, Brazilijos ar Argentinos lygos. O vasarą šiame kanale išvysime ir rinktinių kovas.

O aukščiausio klubinio krepšinio transliacijas gyvai galite pamatyti per : Euroleague.tv. Kanalas, kuris ypatingą dėmesį skiria transliacijos kokybei. Jei domina Eurocup kovos gyvai, galima pigiau įsigyti ir šį turnyrą. Reikia krepšinio iš už Atlanto, tuomet jums – „NBA League Pass“ iš NBA.TV paketai.

krepšinio lankas

Krepšinis online ir lažybų bendrovės

Rasti krepšinio transliacijas tiesiogiai yra paprasta. Užsiregistruojate Cbet, Betsafe, 7bet, Optibet, įnešate pinigų į sąskaitą ir jau galima stebėti krepšinio gyvai transliacijas. Transliacijos sąlyginai neblogos kokybės ir be trukdžių.

Kiti „krepšinis online“ būdai. Krepšinį gyvai kaip ir kitas sporto šakas galima rasti online ir per kitus šaltinius.

🏀 Livetv.ru – įvairios transliacijos, tinklapis rusų kalba, bet galimas ir angliškas variantas.

🏀 Thesport.sx – pagrindinės sporto šakos, meniu pateiktas lietuvių kalba.

🏀 Jokerlivestream.org – daug sporto šakų, meniu anglų kalba.

🏀 Dar pora kanalų – Sportsboom ir Tvstart.ru.

Instrukcija krepšinio transliacijoms nemokamai

Dar viena priemonė krepšinio transliacijoms gyvai. Šią priemonę pateiksiu kaip IT žingsnius link krepšinio. Pirmiausia techninės galimybės įdiegti:
1. Spauskite nuorodą: informacija telegrame arba noriu stebėti krepšinį gyvai. Jei turite smart TV tiks vieni variantai, jei turite priedėlį – kiti. Jei televizorius nepalaiko, perkate Android ar Linux priedėlį. Pavyzdžiui šitas: Android priedėlis. Tokio užtenka, bet jei norite „krutesnių“, tai Galingesnis priedėlis + Netflix.
2. Toliau registracija ir susimokat 13 eur už 6 mėnesius. Galima mokėt ir už 1 ar 3 mėn. Žiūrite 300+ kanalų, info telegrame.