Skip to content

Krepšinis gyvai – kur stebėti?

krepšinis-online

Už lango jau XXI amžius. Seniai praėjo laikai, kai norint pažiūrėti krepšinio varžybas gyvai, reikėdavo tikėtis televizijos tinklelio korekcijų. Geriausiu atveju, dažniau matydavome tik rinktinės pasirodymus. LKL rungtynės buvo transliuojamos tik dukart per savaitę ir nebūtinai ten žaisdavo mylima komanda. O ką jau kalbėti apie NBA? Didžiausias džiaugsmas buvo pamatyti seną NBA rungtynių vaizdo įrašą. Tiesa, po nepriklausomybės atgavimo TV ekranus pasipildė daugiau sporto ir daugiau krepšinis gyvai transliacijomis. BTV pradėjo rodyti pirmas LKL kovas, tiesa, kaip ir minėjau, tik dvejas rungtynes per savaitgalį. Prasidėjo naktinės transliacijos iš NBA, kur gyvai buvo galima pamatyti tiek A. Sabonį, tiek M. Jordaną.

krepšinis-gyvai

Krepšinis online

Po truputį pagarbos sulaukė ir klubiniai Europos krepšinio turnyrai. Galima buvo stebėti „Žalgirį“ Europos taurėje, o paskui ir Eurolygoje. TV tinklelyje vietą surado ir Kauno „Atletas“ ar kuri kita Lietuvos komanda, nors kiek patriukšmaudavusi tarptautiniuose vandenyse. Tiesa, krepšinio populiarumas blėso kaip ir kitų sporto transliacijų online. Geriausią laiką užimdavo ne krepšinis šiandien tiesiogiai, bet tarkim, A. Valinsko realybės šou „Baras“. Savo vietą pagrindiniuose kanaluose išlaikė tik Lietuvos rinktinė. Netgi „Žalgirio“ varžybos buvo išstumtos iš ilgą laiką buvusio TV3 eterio į mokamą kanalą. Tik šiais metais jos grįžo į didesnę auditoriją LRT televizijoje. Kur šiandien krepšinis tiesiogiai? Kur stebėti savo mylimą komandą ar mažiau populiarias krepšinio varžybas? Per kokius kanalus G.Krapikas Kinijoje stebi „Žalgirio“ rungtynes? Šie ir kiti niuansai pateikiami toliau.

Kodėl išpopuliarėjo krepšinis online? Tam yra kelios priežastys. Pirmiausia – dėl krepšinio persikėlimo į mokamus kanalus. Kai vykdavo garsiosios „Žalgirio“ ir „CSKA“ kovos, gatvės tiesiog ištuštėdavo. Vėliau krepšinio aistruolių gretos po truputi mažėjo. Televizijoms neapsimokėjo skirti pinigų transliacijoms, nes sporto transliacijos yra pačios brangiausios, todėl iš pagrindinių kanalų krepšinis buvo išstumtas į pagalbinius. Vėliau, atsiradus Sport1 ir TV3 Sport kanalų grupėms, jos kurį laiką vykdė praktiškai visas krepšinio transliacijas. Gal kokį „kaulą“ turi TV6 ar BTV su LKL. Todėl krepšinio sirgaliai ieškojo būdų kaip nemokėti už transliacijas. Kita krepšinio gyvai transliacijų priežastis – populiarėjančios krepšinio lažybos. Lietuvos rinkoje atsirado keletas bendrovių, galimybes lažintis suteikė ir užsienio bendrovės, todėl pastačius vieną ar kitą įvykį natūralu, kad norima tas rungtynes ir stebėti. Trečia priežastis – galimybės. Prasiplėtus interneto paslaugų galimybių spektrui ir padidėjus greitaveikai, atsiradus transliacijoms iš įvairių pasaulio kraštų, atsirado ir galimybė stebėti kaip sekasi lietuviams Islandijos ar Danijos krepšinio lygose.

krepšinis-tiesiogiai-internetu

Krepšinis online internetu

Krepšinis online internetu lengvai pasiekiamos ir pas mus. Pirmiausia būkime ištikimi Lietuvos krepšiniui. LKL „krepšinis gyvai“ visos varžybos. Noriu pažiūrėti Pasvalio „Pieno žvaigždes“, Vilniaus „Rytą“ ar bet kokį kitą svarbų ar nesvarbų mačą, surenku – www.lkl.lt ir spaudžiu ant delfi, o jei gyvenu užsienyje, krepšinį tiesiogiai internetu stebiu nuspaudęs Fanseat. Jei neturiu televizoriaus ir negaliu stebėti per BTV, tokiems sirgaliams sprendimą pateiksime siūlydami krepšinį stebėti internetu.

O kur rasti patogiai išfiltruotos krepšinio transliacijų informacijos? Noriu pasiūlyti artimiausių krepšinio įvykių kalendorių, kurį skelbia portalas Basketnews.lt, jei norite stebėti krepšinį gyvai per televiziją ar youtube kanalu, čia rasite visą informaciją kada ir per kokį kanalą bus rodomos varžybos.

Mokamos krepšinio transliacijos. GO3.lt Kai nenorime tradicinės televizijos, bet norime stebėti krepšinį online. Už 6,99 EUR/mėn galima įsigyti GO3.lt narystę, tačiau visų rungtynių nematysite, o tik tas kurias transliuos televizija. Bet čia galima rasti daugiau nei krepšinį. Filmai, laidos, serialai, kuriuos gali pamatyti pirmas ir dar daugiau.

Jeigu norite matyti daugiau krepšinio, kuris susijęs su FIBA rengiamais turnyrais ar šalių čempionatais, įsigykite livebasketball.tv narystę. Šiuo metu tai yra galimybė pamatyti FIBA Čempionų lygos kovas, kai kurios nacionalinius čempionatus, tokius kaip Turkijos, Brazilijos ar Argentinos lygos. O vasarą šiame kanale išvysime ir rinktinių kovas.

O dabar metas aukščiausios kokybės klubiniam krepšiniui. Euroleague.tv – tai įrankis pasižymintis aukščiausios kokybės krepšinis gyvai transliacijomis. Jei domina Eurocup kovos, galima pigiau įsigyti ir šį turnyrą. Norite pamatyti D.Sabonį, J.Valančiūną ar D.Sirvydį? Tuomet užsisakykite mokamas paslaugas NBA League Pass iš NBA.TV.

krepšins-online-internetu

Krepšinis tiesiogiai internetu

Krepšinio online transliacijos pristato ir lažybų bendrovės. Lietuviškos lažybų bendrovės Betsafe ir cbet.lt pristato lažybas gyvai ir kas svarbiausia – populiariausių varžybų krepšinį online internetu. Užtenka turėti atidarytą sąskaitą, į ją įnešti šiek tiek pinigėlių ir jau galite stebėti krepšinį be jokių trukdžių. Taigi, krepšinis tiesiogiai internetu – puikiai pasiekiamas ir Lietuvoje.

Gyvai krepšinio varžybas galima stebėti ir naudojantis užsienio lažybų bendrovėmis. Tiesa, dėl Lietuvoje priimtų įstatymų, Lietuvos lažybų rinka tapo ne tokia patraukli ir užsienio lažybų bendrovės viena po kitos ima drausti statymus Lietuvos naudotojams. Todėl negalime krepšinio online transliacijų stebėti per Unibet. Bet dar turime galimybę jį stebėti Betwinner ar Optibet lažybų bendrovių platformose. Betwinner – Kipro lažybų bendrovė. Reikia tik atsidaryti sąskaitą ir daugiau jokių sąlygų. Galima nemokamai stebėti Eurolygos rungtynes. Optibet – Latvijos lažybų bendrovė, kurioje galite stebėti Eurolygą tiesiogiai. Čia irgi vienintelis reikalavimas – reikia atsidaryti lažybų sąskaitą, bet jokių statymų statyti nereikės.

Kiti „krepšinis gyvai“ būdai. Krepšinį gyvai kaip ir kitas sporto šakas galima rasti online ir per kitus šaltinius. www.livetv.ru – įvairios transliacijos, tinklapis rusų kalba, bet galimas ir angliškas variantas. www.thesport.sxpagrindinės sporto šakos, meniu pateiktas lietuvių kalba. https://www.jokerlivestream.org/ – daug sporto šakų, meniu anglų kalba. Dar pora kanalų – www.sportsboom.tv ir www.tvstart.ru.

Taigi, stebėti krepšinį gyvai, dalyvauti lažybose ir patirti geras emocijas turime daug galimybių. Gero krepšinio!